Wiórek Kapusta czerwona z jabłkiemKapusta czerwona z jabłkiem Wiórek 720 ml przygotowana została według tradycyjnej receptury. Aby uzyskać delikatną słodycz w smaku do naszej kapusty dodaliśmy mus z jabłek. Polecamy ją głównie jako gotową surówkę do obiadu lub w połączeniu z ulubionymi dodatkami na zimno bądź ciepło. 

Wiórek Kapusta czerwonaWiórek Kapusta czerwona 720Wiórek Kapusta czerwona 900Kapusta czerwona Wiórek została wyprodukowana na bazie tradycyjnej, rodzinnej receptury . Nasza kapusta może być przygotowana na zimno lub ciepło z ulubionymi dodatkami jako przystawka do obiadu . Polecamy zwłaszcza do dań mięsnych np.: pieczonej kaczki i rolad. Oferujemy w opakowaniach o pojemności 370 ml, 720 ml i 900 ml. 

Wiórek Kapusta kwaszona z grzybamiKapusta kwaszona z grzybami Wiórek 900 ml, to tradycyjna , polska , kwaszona kapusta z dodatkiem leśnych grzybów wyprodukowana na bazie rodzinnej receptury. Polecamy ją jako bazę do bigosu, dodatek do pierogów i krokietów oraz podgrzaną i doprawioną według własnego smaku jako samodzielne danie na wigilijny stół. 

Wiórek Kapusta kwaszona z marchwiąKapusta kwaszona z marchwią Wiórek 900 ml przygotowana została według polskiej , tradycyjnej receptury. Nasza kapusta dzięki dodatkowi grubo startej marchewki zyskała słodycz w smaku. Polecamy ją do sporządzenia surówek w połączeniu z ulubionymi dodatkami np. jabłkiem, olejem, cebulką.  

Wiórek Kapusta kwaszonaKapusta kwaszona Wiórek 900 ml wyprodukowana została na bazie tradycyjnej, rodzinnej receptury . Nasza kapusta może być wykorzystana jako składnik wielu staropolskich potraw np. kapuśniaka, bigosu. Polecamy również jako nadzienie do pierogów oraz przygotowana według własnego upodobania przystawka na zimno lub ciepło do drugiego dania.