Konfitura czererśniowaKONFITURA CZEREŚNIOWA WIÓREK 200 ml, to owocowa, naturalna konfitura przygotowany z jędrnych i dojrzałych , polskich czereśni według tradycyjnej domowej receptury. Sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do tostów, rogalików, ciasta francuskiego, naleśników oraz gofrów. . W jesienno-zimowe dni przypomni smak słonecznego i ciepłego lata doskonale zastępując świeże owoce.

konfitura wnuczki

KONFITURA WNUCZKI WIÓREK 200 ml to słoiczek pełen dojrzałych i lekko rozdrobnionych owoców. Konfitura składa się z pięciu rodzajów owoców – jagód, jeżyn, malin, truskawek oraz czarnych porzeczek (w zmienionych proporcjach). Konfitura owocowa zmiksowana z mlekiem jest wspaniałym gęstym koktajlem. Możemy ją podawać, jako dodatek do tostów, pieczywa, twarogu, jogurtów, kasz, budyniu, naleśników, placuszków, racuszków, omletów, lodów.

Konfitura truskawkowaNOWOŚĆ - KONFITURA TRUSKAWKOWA WIÓREK 200 ml to wyśmienite i bardzo aromatyczne truskawki w połączeniu z cukrem i naturalną pektyną. Konfitura truskawkowa skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat dojrzałych, soczystych owoców, przygotowanych według tradycyjnej ,domowej receptury. Jest ona indelnym dodatkiem do tostów, rogalików, ciasta francuskiego oraz naleśników. Podgrzana na ciepło jest doskonałym dodatkiem do pucharka lodów a jesienno-zimową porą nada się do gorącej herbaty. 

Konfitura żurawina z jabłkiem

NOWOŚĆ - KONFITURA ŻURAWINA Z JABŁKIEM WIÓREK 200 ml to słoiczek pełen dojrzałych i lekko rozdrobnionych owoców. Konfitura żurawinowa dzięki dodatkowi jabłka ma mniejszy dodatek cukru. Możemy ją podawać, jako dodatek do tostów, pieczywa, twarogu, jogurtów, kasz, budyniu, naleśników, placuszków, racuszków, omletów, lodów. Dzięki swojej naturalnej kwaśności sprawdzi się również jako dodatek do dań wytrwanych, dań z kaczki lub grillowanego serka camembert. 

konfitura jeżyna

KONFITURA JEŻYNOWA WIÓREK 200 ml, to wyśmienity i bardzo aromatyczny rarytas z jeżyn w małym słoiczku, którego nie powinno zabraknąć w domowej spiżarni. Konfitura jeżynowa Wiórek skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat dojrzałych, soczystych jeżyn, która przypomni zimą smak ciepłego i słonecznego lata. Nasza konfitura została przygotowana według tradycyjnej, domowej receptury i sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do tostów oraz kanapek z białym serkiem. Podgrzana na ciepło jest doskonałym dodatkiem do pucharka lodów. Ciekawym pomysłem jest dodanie konfitury jeżynowej zamiast cukru do kawy np. café latte, nada to kawie oryginalnego owocowego posmaku.

konfitura morela

KONFITURA MORELOWA WIÓREK 200 ml to słoiczek pełen dojrzałych, wydrylowanych i lekko rozdrobnionych owoców. Cukier nadaje jej piękną pomarańczową barwę i pozwala zachować słoneczny kolor owoców, oraz jest naturalnym środkiem konserwującym (pozwala to na dłuższe cieszenie się otwartym słoiczkiem konfitury). Przygotowana według tradycyjnej, domowej receptury sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do tostów , grzanek oraz kanapek z białym serkiem . Dzięki swojej naturalnej kwaśności sprawdzi się również jako dodatek do dań wytrwanych, można potraktować ją jako zamiennik tradycyjnej żurawiny w przypadku dań z kaczki lub grillowanego serka camembert. 

 

Wiórek konfitura Płatki różyKONFITURA Z PŁATKÓW RÓŻY WIÓREK 200 ml, to wyśmienity, wysokiej jakości produkt sporządzony z płatków róży, który skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat mięsistych płatków zanurzonych w słodkim syropie. Sprawdzi się doskonale jako dodatek do wypieków cukierniczych , grzanek i tostów oraz podgrzana na ciepło do pucharka lodów. Dodając ją do kubka gorącej herbaty zachwyci swoim smakiem podczas zimowych wieczorów.

konfitura Poziomka 2KONFITURA POZIOMKOWA WIÓREK 200 ml, to wyśmienite i bardzo aromatyczne poziomki zanurzone w delikatnym syropie w małym słoiczku , którego nie powinno zabraknąć w domowej spiżarni. Konfitura poziomkowa skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat dojrzałych , soczystych, jędrnych poziomek ,która przypomni zimą smak ciepłego i słonecznego lata. Nasza konfitura została przygotowana według tradycyjnej ,domowej receptury i sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do tostów oraz kanapek z białym serkiem . Podgrzana na ciepło jest doskonałym dodatkiem do pucharka lodów a jesienno-zimową porą nada się do kubka gorącej herbaty. 

Wiórek konfitura AgrestKONFITURA AGRESTOWA WIÓREK 200 ml, to dojrzałe, jędrne , oczyszczone z szypułek owoce agrestu zanurzone w delikatnym syropie w małym słoiczku , którego nie powinno zabraknąć w domowej spiżarni. Konfitura agrestowa Wiórek skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat letnich owoców ,która przygotowana według tradycyjnej ,domowej receptury sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do tostów , grzanek oraz kanapek z białym serkiem .Polecamy naszą konfiturę także jako dodatek do przekładania ciast i tortów. 

Wiórek konfitura JagodaKONFITURA JAGODOWA WIÓREK 200 ml, to wyśmienity i bardzo aromatyczny rarytas z jagód w małym słoiczku , którego nie powinno zabraknąć w domowej spiżarni. Konfitura jagodowa Wiórek skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat dojrzałych , soczystych jagód ,która przypomni zimą smak ciepłego i słonecznego lata. Nasza konfitura została przygotowana według tradycyjnej ,domowej receptury i sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do tostów oraz kanapek z białym serkiem . Podgrzana na ciepło jest doskonałym dodatkiem do pucharka lodów .

Wiórek konfitura WiśniaKONFITURA WIŚNIOWA WIÓREK 200 ml to wyśmienity i bardzo aromatyczny rarytas z wiśni w małym słoiczku , którego nie powinno zabraknąć w domowej spiżarni. Konfitura wiśniowa Wiórek skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat dojrzałych , soczystych wiśni , która przygotowana według tradycyjnej ,domowej receptury sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do tostów, rogalików, ciasta francuskiego , naleśników oraz gofrów. Idealnie nada się do jesiennej , gorącej herbaty. Polecamy naszą konfiturę także jako dodatek do przekładania ciast i tortów. 

Wiórek konfitura MalinaKONFITURA MALINOWA WIÓREK 200 ml to wyśmienity i bardzo aromatyczny rarytas z malinami w małym słoiczku , którego nie powinno zabraknąć w domowej spiżarni. Konfitura malinowa Wiórek skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat dojrzałych , soczystych malin , która przygotowana według tradycyjnej ,domowej receptury sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do tostów, rogalików, ciasta francuskiego oraz naleśników. Kiedy dopadnie jesienne przeziębienie idealnie nada się do kubka gorącej herbaty.