Wiórek Dżem agrestowyDŻEM AGRESTOWY WIÓREK 300 ml został sporządzony według tradycyjnej, rodzinnej receptury z dojrzałego , polskiego agrestu , który choć niedoceniany jest bardzo zdrowy. To dla smakoszy tego owocu stworzyliśmy nasz dżem w którym agrest zanurzony jest w słodkiej , cukrowej pierzynce. Nasz produkt doskonale smakuje na pajdzie chleba , chrupiącej grzance i naleśnikach . Polecamy go także do przełożenia tortów i innych ciast.  

Wiórek konfitura JagodaKONFITURA JAGODOWA WIÓREK 200 ml, to wyśmienity i bardzo aromatyczny rarytas z jagód w małym słoiczku , którego nie powinno zabraknąć w domowej spiżarni. Konfitura jagodowa Wiórek skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat dojrzałych , soczystych jagód ,która przypomni zimą smak ciepłego i słonecznego lata. Nasza konfitura została przygotowana według tradycyjnej ,domowej receptury i sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do tostów oraz kanapek z białym serkiem . Podgrzana na ciepło jest doskonałym dodatkiem do pucharka lodów .

Wiórek konfitura Płatki różyKONFITURA Z PŁATKÓW RÓŻY WIÓREK 200 ml, to wyśmienity, wysokiej jakości produkt sporządzony z płatków róży, który skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat mięsistych płatków zanurzonych w słodkim syropie. Sprawdzi się doskonale jako dodatek do wypieków cukierniczych , grzanek i tostów oraz podgrzana na ciepło do pucharka lodów. Dodając ją do kubka gorącej herbaty zachwyci swoim smakiem podczas zimowych wieczorów.

Wiórek konfitura WiśniaKONFITURA WIŚNIOWA WIÓREK 200 ml to wyśmienity i bardzo aromatyczny rarytas z wiśni w małym słoiczku , którego nie powinno zabraknąć w domowej spiżarni. Konfitura wiśniowa Wiórek skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat dojrzałych , soczystych wiśni , która przygotowana według tradycyjnej ,domowej receptury sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do tostów, rogalików, ciasta francuskiego , naleśników oraz gofrów. Idealnie nada się do jesiennej , gorącej herbaty. Polecamy naszą konfiturę także jako dodatek do przekładania ciast i tortów. 

Wiórek konfitura AgrestKONFITURA AGRESTOWA WIÓREK 200 ml, to dojrzałe, jędrne , oczyszczone z szypułek owoce agrestu zanurzone w delikatnym syropie w małym słoiczku , którego nie powinno zabraknąć w domowej spiżarni. Konfitura agrestowa Wiórek skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat letnich owoców ,która przygotowana według tradycyjnej ,domowej receptury sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do tostów , grzanek oraz kanapek z białym serkiem .Polecamy naszą konfiturę także jako dodatek do przekładania ciast i tortów. 

Wiórek konfitura MalinaKONFITURA MALINOWA WIÓREK 200 ml to wyśmienity i bardzo aromatyczny rarytas z malinami w małym słoiczku , którego nie powinno zabraknąć w domowej spiżarni. Konfitura malinowa Wiórek skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat dojrzałych , soczystych malin , która przygotowana według tradycyjnej ,domowej receptury sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do tostów, rogalików, ciasta francuskiego oraz naleśników. Kiedy dopadnie jesienne przeziębienie idealnie nada się do kubka gorącej herbaty. 

Wiórek konfitura PoziomkaKONFITURA POZIOMKOWA WIÓREK 200 ml, to wyśmienite i bardzo aromatyczne poziomki zanurzone w delikatnym syropie w małym słoiczku , którego nie powinno zabraknąć w domowej spiżarni. Konfitura poziomkowa Wiórek skrywa w sobie niepowtarzalny smak i aromat dojrzałych , soczystych, jędrnych poziomek ,która przypomni zimą smak ciepłego i słonecznego lata. Nasza konfitura została przygotowana według tradycyjnej ,domowej receptury i sprawdzi się zwłaszcza jako dodatek do tostów oraz kanapek z białym serkiem . Podgrzana na ciepło jest doskonałym dodatkiem do pucharka lodów a jesienno-zimową porą nada się do kubka gorącej herbaty. 

Wiórek Powidła węgierkowePOWIDŁA ŚLIWKOWE- WĘGIERKOWE WIÓREK 280 ml zostały przygotowane według tradycyjnej receptury babci właściciela przetwórni. Jędrne i dojrzałe owoce poddane klasycznemu wysmażeniu są absolutnie niezastąpionym dodatkiem do wyrobów cukierniczych zwłaszcza pączków i staropolskiego piernika. Smakują wyśmienicie na chrupiącej grzance oraz podawane do naleśników zachwycą swoim smakiem dzieci oraz dorosłych. Nasze powidła zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone: w 2010 roku otrzymaliśmy Tytuł '' Polski Producent Żywności 2010'', w 2011 roku pierwszą nagrodę w konkursie '' Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów'', w tym samym konkursie w 2012 roku otrzymaliśmy '' Perłę 2012'', natomiast w 2013 roku Powidło Śliwkowe Węgierkowe oznaczone zostało Znakiem '' Jakość Tradycja''