Wiórek Szczaw konserwowySZCZAW KONSERWOWY WIÓREK 300 ml, to zmielone na przecier liście szczawiu z dodatkiem soli o kwaskowatym smaku. W 100 % naturalne, cenne źródło witamin i minerałów. Świetnie nadaje się do przyrządzenia tradycyjnej zupy szczawiowej.

Wiórek Przecier ogórkowy miazgaPRZECIER OGÓRKOWY WIÓREK 300 ml (miazga) to doskonały dodatek do tradycyjnej polskiej zupy ogórkowej. Dokładnie przetarte ogórki posiadają bardzo wyrazisty i kwaskowaty smak.

Wiórek Przecier ogórkowyPRZECIER OGÓRKOWY WIÓREK 370 ml (grubo tarty) to tradycyjny smak domowych kiszonych ogórków, przetarte na tarce o grubych oczkach, polecamy do przyrządzenia zarówno zupy ogórkowej, jak i sałatek warzywnych.  

Wiórek Koncentrat pomidorowyWiórek Koncentrat pomidorowy 900KONCENTRAT POMIDOROWY WIÓREK wyprodukowany wyłącznie ze świeżych, dojrzałych pomidorów. Przygotowany wg specjalnej receptury posiada gęstą konsystencję, zachowując przy tym bardzo pomidorowy i aromatyczny smak. Koncentrat to doskonały dodatek w kuchni polskiej zwłaszcza do sosów, zup i bigosu. Może także zastąpić ketchup na kanapkach. Oferujemy w opakowaniach o pojemności 200 ml i 900 ml. 

Wiórek Przecier pomidorowyPRZECIER POMIDOROWY WIÓREK 900 ml wyprodukowany został na bazie soczystych i dojrzałych gruntowych pomidorów. Polecamy do przygotowania pysznej, tradycyjnej zupy pomidorowej, a także jako baza do sosów. Nasz przecier doskonale zastąpi świeże pomidory szczególnie jesienno- zimową porą. 

Wiórek Przecier jabłkowyWiórek Przecier jabłkowy 900PRZECIER JABŁKOWY WIÓREK został wytworzony według starej receptury na bazie dojrzałych, jędrnych i soczystych jabłek. Przetarte owoce tworzą jednolitą masę , która nadaje się doskonale do domowych wypieków, zwłaszcza jabłeczników i jako dodatek do naleśników. Nasz mus polecamy także jako samodzielny posiłek, na deser. Oferujemy w opakowaniach o pojemności 280 ml i 900 ml.

Wiórek Jabłka 720Wiórek Jabłka 900SZARLOTKA WIÓREK wyprodukowana na bazie dojrzałych, jędrnych i soczystych polskich jabłek, pokrojonych w bardzo widoczną kostkę, tworzącą jednolitą, owocową masę o wyśmienitym smaku. Nasz produkt doskonale nadaje się do domowej szarlotki oraz innych ciast , deserów i naleśników. Oferujemy w opakowaniach o pojemności 720 ml i 900 ml.