Kapusta

Kapusta czerwona z jabłkiem

Kapusta czerwona z jabłkiem Wiórek 720 ml przygotowana została według tradycyjnej receptury. Aby uzyskać delikatną słodycz w smaku do naszej kapusty dodaliśmy mus z jabłek. Polecamy ją głównie jako gotową surówkę do obiadu lub w połączeniu z ulubionymi dodatkami na zimno bądź ciepło.

Kapusta czerwona

Kapusta czerwona Wiórek 900ml została wyprodukowana na bazie tradycyjnej, rodzinnej receptury. Nasza kapusta może być przygotowana na zimno lub ciepło z ulubionymi dodatkami jako przystawka do obiadu. Polecamy zwłaszcza do dań mięsnych np.: pieczonej kaczki i rolad.

Kapusta kwaszona z marchwią

Kapusta kwaszona z marchwią Wiórek 900 ml przygotowana została według polskiej, tradycyjnej receptury. Nasza kapusta dzięki dodatkowi grubo startej marchewki zyskała słodycz w smaku. Polecamy ją do sporządzenia surówek w połączeniu z ulubionymi dodatkami np. jabłkiem, olejem, cebulką.

Kapusta kwaszona

Kapusta kwaszona Wiórek 900 ml wyprodukowana została na bazie tradycyjnej, rodzinnej receptury . Nasza kapusta może być wykorzystana jako składnik wielu staropolskich potraw np. kapuśniaka, bigosu. Polecamy również jako nadzienie do pierogów oraz przygotowana według własnego upodobania przystawka na zimno lub ciepło do drugiego dania.