Kompoty

Dynia deserowa

DYNIA DESEROWA WIÓREK 240 ml, to pokrojone kawałeczki dyni zanurzone w octowej zalewie z przyprawami. Posiada delikatny ,subtelny, słodko-kwaśny smak, którym można cieszyć zarówno latem jak i zimą. Polecamy ją jako dodatek do deserów, sałatek, pieczonego mięsa i sushi. Doskonale smakuje także jako samodzielna przekąska.

Kompot agrestowy

KOMPOT AGRESTOWY WIÓREK 900 ml, to owocowy, naturalny napój przygotowany według tradycyjnej, rodzinnej receptury na bazie dojrzałego, polskiego agrestu. Nasz kompot jest kwaskowaty i jednocześnie słodki w smaku . Polecamy go jako orzeźwiający napój latem, a zimą doskonale smakuje podgrzany. Owoce agrestu można także dodać do ciast i deserów.

Śliwka w occie

ŚLIWKA W OCCIE WIÓREK 500 ml, to jędrne owoce zanurzone w octowej zalewie, przygotowane według tradycyjnej, polskiej receptury pochodzące z wielkopolskich, w przeważającej części ekologicznych sadów . Śliwki w occie charakteryzują się intensywnym i bardzo wyrazistym smakiem dlatego ich smak dodaje wyrobom odrobinę pikanterii. Polecamy je do nadziewania pieczonego schabu a także jako dodatek do pasztetów , śledzi w occie lub śmietanie.

Kompot jagodowy

KOMPOT JAGODOWY WIÓREK 500 ml, to słodkie owoce w esencjonalnej zalewie przygotowane według tradycyjnej receptury, skrywające w sobie wspomnienie słonecznego lata. Tym ulubionym smakiem możemy cieszyć się przez cały rok. Nasz kompot polecamy jako pyszny napój a także do deserów, ciast, koktajli oraz słodkich dań obiadowych.

Kompot jeżynowy

KOMPOT JEŻYNOWY WIÓREK 720 ml, to smaczny, naturalny napój przygotowany z polskiej, dojrzałej jeżyny według tradycyjnej polskiej receptury, skrywający w sobie smak słonecznego lata. Posiada intensywny kolor oraz bardzo wyrazisty, słodko-kwaśny smak .Nasz kompot można podać do obiadu zarówno na zimno jak i na ciepło. Owoce jeżyny polecamy także do przyrządzania deserów, koktajli i słodkich dań obiadowych.

Kompot śliwkowy

POWIDŁA ŚLIWKOWE- WĘGIERKOWE WIÓREK 280 ml zostały przygotowane według tradycyjnej receptury babci właściciela przetwórni. Jędrne i dojrzałe owoce poddane klasycznemu wysmażeniu są absolutnie niezastąpionym dodatkiem do wyrobów cukierniczych zwłaszcza pączków i staropolskiego piernika. Smakują wyśmienicie na chrupiącej grzance oraz podawane do naleśników zachwycą swoim smakiem dzieci oraz dorosłych. Nasze powidła zostały wielokrotnie docenione i nagrodzone: w 2010 roku otrzymaliśmy Tytuł ”Polski Producent Żywności 2010”, w 2011 roku pierwszą nagrodę w konkursie ” Nasze Kulinarne Dziedzictwo-Smaki Regionów”, w tym samym konkursie w 2012 roku otrzymaliśmy ”Perłę 2012”, natomiast w 2013 roku Powidło Śliwkowe Węgierkowe oznaczone zostało Znakiem” Jakość Tradycja

Kompot czereśniowy

KOMPOT CZEREŚNIOWY WIÓREK 900 ml, to owocowy, naturalny napój przygotowany z jędrnych i dojrzałych, polskich czereśni według tradycyjnej, rodzinnej receptury. Nasz kompot można podać do obiadu zarówno na zimno jak i na ciepło. W jesienno-zimowe dni przypomni smak słonecznego i ciepłego lata doskonale zastępując świeże owoce. Nasz czereśniowy produkt występuje w postaci jasnej lub ciemnej.

Kompot truskawkowy

KOMPOT TRUSKAWKOWY WIÓREK 900 ml, to pyszny, naturalny napój przyrządzony według tradycyjnej receptury z najsmaczniejszych polskich, słodkich truskawek. Ten aromatyczny kompot to przysmak szczególnie dzieci. Polecamy go także jako dodatek do deserów, koktajli oraz słodkich dań przyrządzonych na własny sposób.

Kompot malinowy

KOMPOT MALINOWY WIÓREK to smakowity, naturalny napój przygotowany z soczystych malin według tradycyjnej receptury, skrywający w sobie wspomnienie gorącego lata. Tym ulubionym smakiem możemy cieszyć przez cały rok. Przygotowany na ciepło jest pomocny zwłaszcza gdy dopadnie nas przeziębienie. Polecamy go również jako dodatek do deserów, koktajli i ciast oraz słodkich dań obiadowych. Oferujemy w opakowaniach o pojemności 720 ml.

Kompot wiśniowy

KOMPOT WIŚNIOWY WIÓREK 900 ml, to naturalny napój przygotowany według starej, rodzinnej receptury na bazie dojrzałych, soczystych owoców pochodzących z wielkopolskich sadów. Nasz kompot polecamy do obiadu zarówno na zimno jak i na ciepło. W jesienno-zimowe dni przypomni smak słonecznego i ciepłego lata.

Kompot z czarnej porzeczki

KOMPOT Z CZARNEJ PORZECZKI WIÓREK 900 ml, to przepyszny napój sporządzony z dojrzałych owoców według tradycyjnej receptury. Posiada intensywny kolor i wyrazisty, słodko-kwaśny smak. Dzięki temu zapewnia orzeźwienie latem, a podgrzany rozgrzeje w jesienno-zimowe dni. Owoce porzeczki polecamy także do ciast, deserów i koktajli.

Wiśnie drylowane

WIŚNIE DRYLOWANE WIÓREK 720 ml, to soczyste owoce z wielkopolskich sadów pozbawione pestek zanurzone w esencjonalnej zalewie. Tym ulubionym smakiem lata możemy cieszyć się przez cały rok. Polecamy je szczególnie do deserów, ciast ,koktajli oraz słodkich dań obiadowych. Doskonale sprawdzają się jako samodzielna przekąska.