Sałatki i warzywa

Sałatki i warzywa

Sałatka szefa

SAŁATKA SZEFA WIÓREK 480g, to sałatka warzywna o bardzo wyrazistym smaku buraków, jabłek, cebuli z dodatkiem octu. Starannie dobrana kompozycja jest idealnym dodatkiem do codziennych obiadów.

Pasta kozacka

PASTA KOZACKA 200g WIÓREK to ostra pasta z papryki chilli powszechna w kuchni arabskiej głównie w Tunezji i Libii, gdzie nazywana jest Harrisą. Pasta stosowana jest przede wszystkim jako do datek do kuskus, makaronów, zup a nawet kanapek. Harrisa doskonale nadaje się również do nacierania mięs, podkreślenia smaku ryb. Harrisę często łączy się z czosnkiem, kolendrą, kminkiem i oliwą. Ciekawostką jest fakt, że ostrość harissy maleje wraz z ilością oliwy, którą się do niej dodaje. Produkt bezpośrednio gotowy do użycia.
Zastosowanie w kuchni:

  • idealna przyprawa do każdego rodzaju mięsa grillowanego, smażonego lub pieczonego
  • „ognisty” dodatek do jajek na twardo bądź jajecznicy
  • niezastąpiony składnik sosu pomidorowego, sosu do kuskusa oraz zup
  • w połączeniu z jogurtem naturalnym stanowi doskonałą marynatę do wieprzowiny i drobiu

Pomidory kiszone

POMIDORY KISZONE WIÓREK 900 ml zostały przygotowane wg tradycyjnej receptury. Wyprodukowane na bazie soczystych i dojrzałych gruntowych pomidorów. Tradycyjne kiszonki wspomagają nasz układ pokarmowy i odpornościowy. Polecamy jako dodatek do kanapek, a także do sałatek, zup oraz jako samodzielna przekąska. Nasze pomidory doskonale zastąpią świeże szczególnie jesienno-zimową porą.

Seler konserwowy

SELER KONSERWOWY WIÓREK 370 ml, to starty w paseczki korzeń selera w łagodnej zalewie o bardzo aromatycznym smaku w 100 % naturalny. Seler posiada wszechstronne zastosowanie w kuchni polskiej. Nasz seler polecamy do przyrządzenia różnych sałatek. W połączeniu z ananasem, brzoskwinią lub porem z dodatkiem majonezu doskonale nadaje się na rozmaite okazje. Seler to także doskonały dodatek do zup.

Ogórki konserwowe

OGÓRKI KONSERWOWE WIÓREK to dobrze wyselekcjonowane polskie ogórki w zalewie octowej z przyprawami. Wyprodukowane zostały wg tradycyjnej polskiej receptury. Smaczne o wyrazistym słodko-kwaśnym smaku doskonale nadają się jako dodatek do mięs, kanapek, koreczków, sosu tatarskiego oraz jako samodzielna przekąska. Oferujemy w opakowaniach o pojemności 370 ml i 900 ml.

Papryka konserwowa

Papryka konserwowa Wiórek to dojrzałe i bardzo mięsiste płaty polskiej, czerwonej papryki zanurzone w słodko-kwaśnej, octowej zalewie z przyprawami. Naszą paprykę polecamy jako samodzielną przekąskę lub jako dodatek do różnych potraw, kanapek i koreczków. Oferujemy w opakowaniach o pojemności 900 ml.